Fiksuotas metinis paslaugų mokestis

Fiksuotas metinis paslaugų mokestis -kas tai?

Ši paslauga, skirta odontologijos klinikoms. Tai mokestis, už kurį mes atvyksime pas jus ir atliksime dentalinio rentgeno įrenginio kokybės kontrolės bandymus, dozimetrinius matavimus, apsaugos priemonių patikrą, radiacinės saugos dokumentų priežiūrą, konsultuosime radiacinės saugos klausimais. Paslauga leis Jums efektyviau planuoti savo įmonės išlaidas, nes kiekvienais metais žinosite sumą pinigų, išleidžiamą įrenginio radiacinės saugos užtikrinimui. Taip pat Jums nebebus jokių netikėtų išlaidų - sugedus rentgeno įrenginiui ir jį sutvarkius, ar pakeitus nauju, mes atliksime reikiamus kokybės ar dozimetrinius matavimus be papildomo mokesčio.

Taip pat už šį mokestį prižiūrėsime ir Jūsų radiacinės saugos dokumentus, kad jie atitiktų visus keliamus reikalavimus. Atnaujintus dokumentus talpinsime internetinėje UAB "Medicinos fizika" klientų sistemoje, kuria galėsite pasinaudoti bet kuriuo paros metu.

Kokybės, dozimetrinius ir apsaugos priemonių matavimus atliksime nepasibaigus jų galiojimo terminui, o tai leis Jums atitikti radiacinės saugos keliamą geros veiklos praktikos principą, kas praretins Radiacinės saugos centro patikrinimų skaičių.